Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
Yeni̇ Üyeli̇k Formu
Buradasınız: Anasayfa / Yeni̇ Üyeli̇k Formu
1. Taraflar
1.1. www.angelsakademi.com internet sitesinin sahibi ve işletmecisi olan VİRANŞEHİR MAHALLESİ, ADONİS SİTESİ SELVİ BLOK KAT MEZİTLİ - MERSİN adresinde mukim ANGELS AKADEMİ. (Bundan sonra kurum olarak anılacaktır.)
1.2. www.angelsakademi.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Bundan sonra Üye olarak anılacaktır.)

2. Sözleşmenin Konusu
İşbu Sözleşme’nin konusunu ANGELS AKADEMİ’ye ait internet sitesi www.angelsakademi.com'dan Üye’nin hangi şartlarda faydalanacağı teşkil eder.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
3.1. Üye, www.angelsakademi.com internet sitesine üyelik esnasında verdiği tüm bilgilerin doğru olduğunu, özellikle e-posta ve telefon bilgisinin güncel ve aktif kullanımda olduğunu beyan ve taahhüt eder. Aksi takdirde kurumun üyeye ulaşamaması durumunda sorumluluk Üye'ye aittir.
3.2. www.angelsakademi.com internet sitesinde yer alan tüm eğitim içerikleri ANGELS AKADEMİ mülkiyetinde olup; tüm telif ve/veya fikri mülkiyet hakları saklıdır. Söz konusu içerikler ANGELS AKADEMİ'den izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, üçüncü kişilere ve kurumlara verilemez.
3.3. ANGELS AKADEMİ gerekli gördüğünde sunduğu içeriklerin bir kısmını ya da tamamını değiştirme ve yeni içerikler ekleme, sunduğu bir eğitim programını iptal etme hakkına sahiptir.
3.4. Taraflar, www.angelsakademi.com'a ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287′ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

4. Gizlilik ve Güvenlik
4.1. www.angelsakademi.com sitesinde yayınlanan “gizlilik taahhüdü” ve “Güvenlik Politikası” iş bu sözleşmenin de bir parçasını teşkil eder.

5. İade, İptal ve Garanti Koşulları
5.1. www.angelsakademi.com sitesinde yayınlanan “Mesafeli Satış Sözleşmesi“ iş bu sözleşmenin de bir parçasını teşkil eder.

6.Sözleşmenin Feshi
6.1. İşbu sözleşme Üye’nin üyeliğinin www.angelsakademi.com tarafından iptal edilmesine ya da bizzat Üye tarafından üyeliğin sonlandırılmasına kadar devam eder.

7. İhtilafların Halli
7.1. İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Isparta Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

8. Yürürlük
8.1. Üye, üyelik kaydını tamamlayarak www.angelsakademi.com sitesine üye olduğunda bu sözleşmenin tüm maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. İş bu sözleşme üyenin üyelik kaydını tamamlayarak e-hocaakademi.com sitesine üye olduğu anda akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın