Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
BİOENERJİ artı Neden Önemlidir?
Buradasınız: Anasayfa / BİOENERJİ artı Neden Önemlidir?
BİOENERJİ artı Neden Önemlidir?

 

Sitres, yorgunluk, halsizlik, gerginlik ve anksiyete gibi problemler teknolojinin gelişimine paralel bir şekilde artış göstermektedir. Bu sorunlara, yetersiz ve dengesiz beslenme, alkol, sigara gibi zararlı alışkanlıkların, uykusuzluk, hareketsizlik gibi sorunların da eklenmesi sinir sistemini neredeyse çökme aşamasına getirmiştir.

Tüm bu olumsuz faktörler, vücudun enerji dengesini de etkileyerek kişinin yaşam kalitesini düşürmektedir. Yaşama sevinci, sağlık ve hayat enerjisi üzerindeki negatif etkileri ortadan kaldırmak için, vücudun enerji dengelerini yeniden düzenlemek gereklidir. Tam da bu noktada, Alternatif tıp devreye girmektedir. 

Sağlık sorunlarının ilaçlarla tedavi edilmesi, beraberinde ilaçların yan etkilerini de getirmektedir. Modern tıp yöntemleri ile birlikte tamamlayıcı tıp olarak da tanımlanabilen alternatif tıp yöntemleri, hem ilaç kullanımını azaltmakta hem de iç dengenin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Son dönemlerde oldukça popüler olan bioenerji yaklaşımı, vücudun iç dinamiklerini harekete geçirerek iç dengeyi sağlamakta, kişilerin sağlığına kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın