Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
MELEK KOÇLUĞU VE REHBERLİK
Buradasınız: Anasayfa / MELEK KOÇLUĞU VE REHBERLİK
MELEK KOÇLUĞU VE REHBERLİK

MELEK KOÇLUĞU VE REHBERLİK:

Meleğinizle yaşamak vardır ve çok güzeldir.

Kesinlikle insanoğlu onlardan da yardım alır. Dinleri çarpıtan kişiler yıllarca böyle dediler bize: “Onlar peygamberlere ve aydınlanmış kişilere gelirler”.

"Ben küçük ve günahkar bir varlığım, bana mı gelecekler?" diye düşünmeyin.

 

İnsanlık tarihinde Melekler hep var oldular. Melekler sadece Sami dinlerde geçmedi, tarih öncesi devirleri incelediğimizde çeşitli kalıntılarda insanların onları tasvir ettiğini çok rahatlıkla görebiliriz. Melek kelimesi, Angelos olan Latince “Haberci” kelimesinden gelmektedir. İnsanlar her zaman onlara ulaşılamayacağını zannettiler veya onların sadece hikâyelerden oluştuğunu düşündüler. Ve tamamen yanıldılar!

 

Bugün pek çoklarınız, pek çok insanın melekler ile iletişim kurduğunu duyuyorsunuz. Onlar, yaklaşan kargaşada size yardım etmek, en küçük sorunlarınızı bile (Mesela park yeri bulmak gibi.) çözmek için sizlerin yanınızdalar. Tamamen gerçekler ve bilincinizin bir oyunu değildir bu. Onları çağırmak o kadar kolay ve mutluluk dolu bir şey ki, hayal bile edemezsiniz onların ahenklerini. Ne bir büyü, ne de büyülü sözler gerekir. Sadece, gelmelerini istemeniz yeterlidir. Bu bir koruyucu rehber olabileceği gibi muhteşem Baş Melekler de olabilir. Ve sakın onları meşgul ettiğinizi de düşünmeyin. Onların yaratılışları bizden çok farklı olduğu için, aynı anda birden fazla yerde olabilirler. Veya onlardan yardım isteyeceğiniz bir şeyi, önemsiz olarak da görmeyin. Çok büyük rehberliklerden aşk hayatınızdaki tüyolara kadar birçok şey danışabilirsiniz.

 

Şimdi size açıklamam gereken bir şey var. Oda, Melekleri davet ettiğinizde salt olarak gelmediğidir. Bu yüzden korkmanıza gerek yok. Siz onu davet ettiğinizde veya yardım istediğinizde onları rahatlıkla hisseder ve yardımınızı alırsınız. Ama bir insan gibi yanınıza gelmezler. Enerji merkezlerinden geçerek sizinle iletişim kurarlar. Direk olarak gelseler halimiz vahim olurdu doğrusu. Bildiğimiz gibi Hz. Muhammed, Cebrail ile iletişim kurduğunda günlerce yatağından çıkmamıştı. Çıkamadı çünkü çok şaşırdığından değil, onların titreşimleri bizi hasta edecek kadar fazladır. Ama bizim böyle bir sorunumuz yok yani boşuna endişelenmeyin.

 

Meleklerin rehberliklerini daha berrak bir şekilde alabilmeniz için yapabileceğiniz iki şey vardır. Bunlardan ilki tamamen sevgi dolu olmak, bir diğeri ise olabildiğince çok meditasyon yapmaktır. Meditasyon yaptıkça algılarınız artar, onları daha kolay ve yüksek algılarsınız. Sevgi dolu oldukça ise onlara daha yakın olursunuz. Biliyorsunuz, ALLAH saf sevgiden oluşmuştur ve onun habercileri sevgi doludur. Onlar kimseye kötülük beslemezler ve tamamen bizim iyiliğimizi isterler. 

 

Herkesin kafasına takılan bir diğer soru ise Melek İnisiyasyonları büyük ihtimalle ve bunu cevaplamadan geçmek istemiyorum. Evet, arkadaşlar bu inisiyasyonlar ile onlarla çalışabilir ve rehberlik alabilirsiniz ama buna gerek yoktur. Bu inisiyasyonlar; Meleklerle İletişim Kuramayacağını Düşünen insanlar içindir. Bu sistemleri kullanarak Şifa çalışmaları yapabilir, rehberlik alırsınız ama bu sistemlere dâhil olmadan da bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem de çok kolay, sadece niyet ve sevgi ile!

 

Mesela, Melekleriniz size en kolay şekilde rüyalarınızda rehberlik edebilir! Kimi zaman gelecekten haberler bile verebilirler. Uyumadan önce; “Sevgili, Meleklerim [Korucu Rehberim, Mikail, Cebrail vs.] lütfen rüyama gelerek bana rehberlik verin, bana yardımcı olun!” demeniz yeterlidir. Ve uyandığınızda, rüyalarınızı iyi analiz ederseniz, rehberlinizi almış olduğunuzu anlayacaksınız. Tabii, onlara teşekkür etmeyi unutmayın. Onlar karşılık beklemeden yapıyor her şeyi. Her şey ışığın çocukları için.

 

Günlük hayatınızda ise onlardan yardım istemek için bu kadar beklemenize gerek yoktur bile. Mesela sabah biraz geç kalktınız ve işe geç mi kalıyorsunuz? Saatinize baktınız ve otobüs kaçıyor mu? Panik yapmayın, Meleklerinize otobüse yetişmeniz için size yardım etmesini isteyin. Ama şunu unutmayın, buradaki püf nokta onlardan yardım istedikten sonra onların önüne set çekmemek. Yani yardım isteyin ve onlara bırakın. Onlar size en iyi ve hayırlı şekilde yardım edecektir.

 

Melekleriniz ile meditasyon yapmak ise size çok büyük bir farkındalık ve mucizevi bir dünyayı aralayacaktır. 5–6 dakika boyunca normal olarak meditasyon yapın. Daha sonra, mesela Cebrail’i davet edin. Şunu da açıklayım ben davet edin dedikçe bazılarınız nasıl davet edeceğim diye soruyor ama bu çok basit. “Sevgili Cebrail yanıma gel.” İşte bu kadardır davet etmek. Daha sonra ise onu hissetmeye çalışın.

 

Melekler ile iletişim kurmak ve yaşantımızda onlardan destek almak var. Hem de çok kolay. Ancak, kuralları olan, bizlerin uyması gerekli yasakları olan bir iştir bu.

 

 

NEDEN ANGELS AKADEMİ’yi tercih etmelisiniz?

 

ANGELS AKADEMİ olarak, BİOENERJİ yerine BİOENERJİ+ dememizde en önemli ayrıntı da tam da bu. Bizler, iletişim halindeyiz ve onları çok seviyoruz.

 

Sizlere, onları daha berrak ve net olarak algılamanızı sağlayacak yöntemleri anlatacağız. Bunları uyguladığınız sürece, yardımlarınıza daha çabuk ve anlaşılır bir şekilde cevaplar alacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Zamanla kendi deneyimlerimizi de anlatımlarımıza serpiştireceğim. Bunların size örnek olmasını ve sizin de mucizeleri yaşamanız tek dileğimiz. Unutmayın ki en büyük şey sevgidir. Sevginin gücü, Tanrı’ya eşit bir şeydir. Ve Tanrı her şey olduğu için, her şeye gücü yetendir de aynı zamanda.

Sevgi ile kalın.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın