Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
ÇAKRA AÇMA VE ÇAKRA AKIMLARINI GÜÇLENDİRME
Buradasınız: Anasayfa / ÇAKRA AÇMA VE ÇAKRA AKIMLARINI GÜÇLENDİRME
ÇAKRA AÇMA VE ÇAKRA AKIMLARINI GÜÇLENDİRME

ÇAKRA AÇMA VE ÇAKRA AKIMLARINI GÜÇLENDİRME:

Sadece Mikroplar mı İnsanı Hasta Ediyor?

 • Ruhsal şifacılar, hastalıklara sadece hastalık yapan mikropların neden olmadıklarını her zaman anlamış ve söylemişlerdir.
 • Mikrop dediğimiz yaratıklar hastalıkların asıl nedeni değildirler. Onların neden olur göründükleri hastalıklar aslında, nedenleri genellikle daha yüksek katlara doğru izlenebilecek denge bozukluklarının yarattığı daha derin sorunların belirtileridir.

BESLENME, YANİ RUHSAL BESLENME NE DEMEK?

Yemek yemeden, su içmeden belli bir süre dayanabiliriz. Fizyolojik bir ihtiyacımızı karşılamadığımızda acıkırız. Beslenmezsek, vücudun ihtiyacını karşılamazsak mutlaka bir gün önce hastalıklar baş gösterir. Sonrasında ise ölümle sonuçlanır.

Başka bir açıdan bakalım. Arabamız var. Ayağımızı yerden kesiyor ve bizi taşıyor. Arabanın ihtiyacı olan mazotu koymadan ondan bizi taşımasını bekleyebilir miyiz? Hatta, lastiklerinin havası bitmiş. Sürüşe devam edebilir miyiz? Daha da ısrar edersek ne olur? Önce lastik gider. Daha da ısrara devam edelim. Cantlar da gider.

Arabamızın motoru var. Yağına ve suyuna bakarız. Azalmışsa ya da belli kilometrelere gelince değiştiririz. Bunu yapmazsak ne oluyor? Motor yanıyor, kırılıyor. Arabamız çalışmıyor. Bizi de taşıyamıyor. Motora mı kızacağız? Yoksa sorumlu biz miyiz?

Demek ki neymiş? Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olurmuş. Arabamıza yakıt koymazsak o araç bizi taşımıyor. Ruhumuz da beslenemez ise bizi taşımıyor. En sonunda da bizi terk ediyor.

UNUTMAMALIYIZ !

Dört katı unutmamalıyız. Sadece fiziksel kat dediğimiz en alt katı var zannederek diğerlerini görmezden gelmek çok ciddi bir hatadır.

Farklı katlarda, farklı titreşimlerdeki enerji ve maddeler bulunur. Düşük titreşimlerdeki enerji, titreşimleri yükseltilip değiştirilebilir. Üst katlara aktarılabilir. Daha yüksek titreşimler daha yüksek düzeylerde kalabilir. Veya bu yüksek titreşimler daha alt düzeylerde kullanılmak üzere indirgenebilir.

Biz insanlar, en yüksek kat(RUH) ile en alçak kat(MADDE) arasında bir köprü kurmak üzere bir ayağımız bir boyutta, diğer ayağımız diğerinde durmaktayız.

Esas itibarıyle şifa, İÇİMİZDEKİ KANALLARIN AÇILMASI ile başlar.

İlahi şifa enerjisi varlığınıza bir sel gibi akıp dolunca siz şifa bulabilirsiniz.

PRANA olarak da adlandırılan bu ruhsal enerji, bir başka kişiye odaklandığında ise siz o kişinin şifa bulması için bir kanal olarak iş görmüş oluyorsunuz.

Bu durum enerjinin; değişim, dönüşüm ve aktarımı sürecidir.

Şu çok çok önemli 4 katımızdan sıklıkla tekrar bahsedeceğim.

 • Ruhsal kattan gelmekte olan enerji sizin ruhunuza buradan giriş yapar ve değişim geçirir. Tabii ki o kapıyı anahtarınızla siz açacaksınız !

Dört beden:

 • Her insan, dört katta mevcut bedenden meydana gelmiştir.

Astral (Eterik) bedenin başlıca işlevi şudur.

Fiziksel bedenin sağlıklı ve duyarlı kalması için ihtiyacı olan enerjiyi ona sağlar. Onu, evrenin temelini oluşturan enerji ağı ile bağlantıda tutar.

O bunu;

 • “Süptil enerji sistemi” dediğimiz ÇAKRALAR, omurga boyunca yer almış olan yedi büyük enerji merkezleri,
 • Bedenin her tarafına dağılmış daha küçük enerji merkezleri,
 • Onları birbirine bağlayan meridyenler,
 • Fiziksel bedeni çepeçevre kuşatan ve bedenin çevresinde yumurta gibi bir koruyucu kılıf oluşturan AURA aracılığıyla yapar.

Yani şunu hiç unutmamalıyız.

 • Daha yüksek katlardan gelen enerji fiziksel beden için zorunludur.
 • Bu enerjinin fiziksel bedene girebilmesi için ÇAKRA açık, temiz ve canlı olmak ve işlevini görmesi önemlidir.
 • Fiziksel bedenin enerjisiz kalması demek, sağlıksız olmak, hasta olmak, yetersiz beslenmek ya da hiç beslenememek demektir.
 • Çakra dediğimiz enerji giriş kapıları açık olmak, temiz olmak ve faal olmak zorundadır. Aksi durumda, bedenimiz sadece fiziksel katta yaşayan, olumsuzluklara dayanabildiği ölçüde dayanan, yaşadığı süreyi de sağlıksız ve mutsuz geçiren zavallı bir varlık olacaktır.

 

 • ÇAKRALAR: (Sanskrikçe’de çakra tekerlek demektir.)
 • Şifa için enerji kullanıyoruz. Ruhsal kattan gelen, zihinsel ve eterik katları geçerek fiziksel kata akan bu enerji ÇAKRA dediğimiz enerji merkezlerini kullanıyor.
 • Şifanın en önemli boyutu, çakralardır. Mutlaka temiz, bakımlı ve açık olmaları gereklidir.
 • Nasıl temiz, bakımlı ve açık tutulacaklarını iyice bilmemiz gerekmektedir.
 • Duru-görü sahibi bir şifacı, çoğu zaman hastalığı daha fiziksel bedende oluşmadan önce, henüz eterik katta iken görür ya da hisseder.

ÇAKRA AÇMA İÇİN NEDEN ANGELS AKADEMİYİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Çünkü; duru görüsü olan ve enerji frekansını yükseltebilen bir uzmanlığımız var. BİOENERJİ+ gücümüzle, görerek ve yükseklerden destek alarak biz bu işi çok hızlı ve sağlam bir şekilde yapıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın