Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
ÇAKRA VE AURA BLOKAJ TEMİZLİĞİ
Buradasınız: Anasayfa / ÇAKRA VE AURA BLOKAJ TEMİZLİĞİ
ÇAKRA VE AURA BLOKAJ TEMİZLİĞİ

ÇAKRA VE AURA BLOKAJ TEMİZLİĞİ

Enerji (CAN) Dolaşımı sistemimizin Faal olması demek; sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı olmak demektir.

Bakımını yaptırmadığınız bir otomobille uzun bir yola çıkabilir misiniz? Cevabınız kesinlikle hayır. Hatta, bakım yaptırdığınız servisi ve ustayı da titizlikle seçersiniz.

Hayatta en çok yaptığımız iş, farkında bile olmadan kendimize blokaj koymak oluyor. Pek çoğumuz bu blokajları başkalarının oluşturduğunu düşünüyoruz. Ama çoğunlukla ve gerçekte blokajları biz koyuyoruz. Ya da yakınlarımızın bunu yapmasına izin veriyor ve yardımcı oluyoruz.

Hayatımızda pek çok kere engellendiğimizi hissetmişizdir. Bedenimiz büyük bir enerji akışı yaşar. Enerjimiz genellikle depresyon veya kaygı gibi ana olaylardan etkilendiği için bloke olabilir. Çoğu insan enerji blokajının kurbanı olur. Hayattan mutlu olmaz ve negatif hisseder. Hiç bir şey yapmak istememeye ve hiç bir şeyden memnun olmamaya başlar.
Kendinize değer vermemeye ve özen göstermemeye başlarsınız. İşte burada enerjiniz bloke olmuştur.

ÇAKRA ve AURA temiz olmalı. Bakımlı olmalı. Dengeli olmalı. …

 Blokajları Açmak ya da Temizlemek için Yapılması Gereken 7 Şey:

  1. Negatif Düşünceleri Yenin. Bu söylendiği kadar kolay değil. Ama ilk yapmanız gereken düşüncelerinizi kontrol Onların farkında olmaya başladığınızda sizi yönetmemeye başlayacaklardır. Bir not defteri alın ve her negatif düşüncede bir (+) koyun. İlk zaman ne kadar çok düşünce geçtiğine şaşıracaksınız. Ama bir hafta boyunca yapınca göreceksiniz ki azalmaya başlayacaktır. Bu düşünce farkındalığınızı arttıracaktır.
  2. Düşünceler Duyguları Yaratır.

Düşüncelerin kontrolü sizde olunca bir şeyi fark edeceksiniz. O da sizi yıkan duygularınızın azalması olacak. Fakat burada duygu farkındalığı çok önemlidir. Eğer duygularınızın farkında olursanız enerji blokajlarını kaldırırsınız.

        3. Duygular siz farkındayken sizi yönetemezler.
​Gerçek Yorgunlukla, blokaj yorgunluğu aynı şey değildir.Yorgun hissetmek doğaldır. Ama dinlendikten sonra bile yorgun hissediyorsanız ve sürekli yorgun hissediyorsanız bu blokaj yaşadığınızı gösteriyor. Yaşadığınız veya yaşamaya devam ettiğiniz negatif bir olay sizi bu hale sokuyor olabilir. Bilinçaltınızı yeniden programlamanız ve enerjinizi düzenlemeniz gereklidir. Bu olayı hatırlamıyor veya önemsemiyor olabilirsiniz. Ama gerçekte sizin enerji blokajı yaşamanıza neden olan ana olay olabilir.

      3. Enerjiye odaklanın ve bağlantılarınızı temizleyin. Her gün 10 dakikalık bir meditasyon size huzur sağlayacaktır. Basit bir nefes egzersizi olarak bile düşünebilirsiniz. Burada enerjinizin yükseldiğini hayal edin. Blokajların temizlendiğini hissedin.

       4. 
Olumlamanın Gücü. Olumlu cümlelerini her gün kullanın.
"Enerjim yükseliyor ve huzurluyum"
"Enerji bağlantılarım açılıyor ve güzelleşiyor"
"Harika hissediyorum"
"Mutlu ve huzurlu bir insanım"

bunların dışında 100 olumlama cümlesini de kullanabilirsiniz.

      5. Serbest Bırakmayı Öğrenin. Düşüncelerinizin sizi bu kadar yormasının bir nedeni enerjinizi tutmanızdır. Serbest bırakmayı öğrenin. Düşüncelerinizin ve enerjinizin içinde boğulmayın.

       6. Güzel yürüyüşlere çıkın ve kitap okuyunZihninizi boşaltacak faaliyetler keşfedin. Resim veya müzik gibi hobiler edinin. Hayatın içinde aktif olacak ve kafanızı başka yerlere yönlendirecek şeyler keşfedin.
       
       7. Geçmişi Affedin. Gelecek Kaygılarınızı Bırakın. Evet yaşanan olayları affetmek gerçekten zor olabiliyor. Hele de siz haklıysanız. Ama bu affetmek sizin için olan bir şey. Geçmişi bağışlamayı başarırsanız hayatınız tamamen değişecektir. Aynı şekilde gelecek için umut edin. Güzel düşünceler güzel şeyler getirir.

Eveet. Kişisel olarak yapabileceğimiz çok şey var. Doğru bir uzmandan, doğru ve pratik bilgileri edinerek kendi kendimize uygulayabileceklerimiz var.

NEDEN ANGELS AKADEMİ’yi tercih etmelisiniz?

Çünkü, ANGELS AKADEMİ, BİOENERJİ+ ile çalışıyor. Görüyor, uyguluyor. Daha üstte bir enerji seviyesi var. Hızlı ve pratik olarak sorunları çözebilme yeteneği olan uzmanlara sahip.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın