Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
BİOENERJİ artı 'nın Faydaları Nelerdir?
Buradasınız: Anasayfa / BİOENERJİ artı 'nın Faydaları Nelerdir?
BİOENERJİ artı 'nın Faydaları Nelerdir?
 
Vücudun kan dolaşım sistemini hızlandıran bioenerji tedavisi ile toksin maddelerin vücuttan daha hızlı atılması sağlanır.

 

Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini arttırır.

 

Yoğun ve stresli iş temposuna sahip kişilerin yaşadığı stres ve kaygı bozukluklarının giderilmesinde ve kronik yorgunluğun tedavi edilmesinde oldukça etkilidir.

 

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcı olur.

 

Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kişiyi rahatlatır.

 

Vücutta oluşan tüm ağrıların yok edilmesinde oldukça etkin bir rol oynar.

 

Vücudun kendi iç dengesini sağlamasına yardımcı olur.

 

Tıbbi olarak tanısı koyulmuş ve tedavisi yapılmaya başlanmış neredeyse tüm hastalıklarda tedaviyi tamamlayıcı rol oynar.

 

Dolaşım, boşaltım, sindirim ve sinir sistemlerinde oluşabilecek hasarlara karşı vücudu korur.
 
KISACA:
Günün yorgunluğundan ve stresten kurtulup rahatlamak,
Hormonal denge,  
Detoks,  
Sağlıklı hücreler,
Oluşmakta olan hastalıkların önlenmesi, mevcut hastalıkların hızlıca iyileşmesi,
Kuvvetli bir bağışıklık sistemi,
Öfke ve stres yönetimi,
Dinçleşme, yenilenme ve gençleşme,
Cinsel sorunların (iktidarsızlık,vajinusmus,kısırlık) tedavisi,
Psikolojik rehabilitasyon ve psikolojik tedaviler, 
Yorgunluk, tükenmişlik ve bitkinlik gibi bir çok sağlık sorunlarının tedavisinde Bioenerji etkilidir.
 
Evrenin kurallarına dayanılarak yapılan ve en etkili enerji çalışmalarından biri olan bu terapide kişinin özündeki tüm negatif enerjiler temizlenerek, bu negatif enerjilerin vücutta yaratmış olduğu hasarlar temizlenir.  
 
Günümüzde kozmik enerji terapisinin  sonuçları son derece gelişmiş tıbbi klinikler tarafından kabul edilmektedir. Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini tutmaz ve onu tamamlayıcı niteliktedir. Ancak kozmik enerji ile yapılan 35000 adet bilimsel vaka çalışması ile birlikte dünya sağlık örgütününün- world health organisation (WHO) onayladığı alternatif tıp yöntemidir. 

 

Kozmik enerji ile çalışılırken kişi bir bütün olarak değerlendirilir. Tek bir problemli bölge veya organ üzerinde çalışılmaz. Bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve bu yüzden  bütünsel şifa amaçlanır. Hastalık ne olursa olsun ancak bütünsel iyileşme (genetik, fizyolojik, duygusal, zihinsel, spirutüel) sağlandığında kişi iyileşir. 
 
Kozmik enerji terapisi sadece iyileşme olarak değil, sizi koruyacak, manyetik alanınızı güçlendirecek, iyi şansı kendinize çekecek enerjiler yükleyerek kendinizi daha güvende hissetmenizi de sağlar. Sağlıklı yaşama Pozitif ve kalıcı katkılarda bulunur.
 
Kişilerin yaratım alanlarında bulunan ve çok kere hepimizin şansızlık diye adlandırdığınız sizi bloke eden enerjileri temizleyen kanallar ile çalışarak her alanda bolluk ve bereketi kendinize çekmenizi sağlar. 
 
İçtiğiniz suya, kozmetik ürünlerine, takılara kişinin ihtiyacı doğrultusunda enerji aktarılarak iyileşme süreci hızlandırılır. 
 
Kişinin başvuru nedeni ne olursa olsun bütüncül yaklaşımla terapi yapılır. Bu terapi yönteminde, kişinin sadece hasta olan organına ya da rahatsızlığına yönelik değil, tüm beden, zihin ve ruh birlikte ele alınarak değerlendirilir.

 

Kozmik enerji terapisi seanslarından sonra kişi kendisini pozitif ve mutlu hissetmeye başlar. Hastalıklar ve negatif enerjiler çözülmeye başlar. 
 
Hatta kişinin gelecekte karşılaşabileceği hastalıklar bile bu terapi yöntemi ile önceden çözülür. 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın