Angels Akademi | Bioenerji & Kişisel Gelişim
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Bir Fidan, Bir Eğitim Kampanyası
Bir Eğitim,Bir Fidan kampanyası karşılığında ücretsiz Yaşam Koçluğu Eğitimi
Açılmak Nedir? Kendimizi Nasıl Açar ve Bir Şifa Kanalı Oluruz?
Şunu hepimiz çok çok iyi anlayalım ve kabul edelim. ALLAH’ın kayırdıkları yada gözdeleri yoktur. O’ NUN NİMETLERİ, GERÇEJKTEN İHTİYACI OLANLARA ve İÇTENLİKLE ARZU EDENLERE BOL BOL YAĞAR.
Olumsuz Programlama Ne Demektir? Olumsuzluk Nasıl Yenilir?
Eylemdan önce her zaman düşünce geliyor.Eğer kendimizi belli bir türdeki kişi olarak imgelersek, eylemlerimizi önceden hayal gücüyle belirlemiş oluyoruz.
Hermetik Felsefesinin Şifadaki Önemi Nedir?
Biyoenerji konusunu ve şifayı tam olarak anlayabilmek ve şifa tekniklerinde tam olarak ustalaşabilmek için Hermetik öğreti ve Hermetik felsefeyi bilmemiz önemlidir. Ruhsal şifa hakkındaki anlayışımız bu öğreti temeli üzerine inşa edilmiştir.
Korku Tehlikesi ve Korku Ruhu Nedir?
Sağlığın en büyük tehdidi KORKU RUHUdur. Endişe, kuşku ve üzüntü gibi yoldaşları da korku ruhunun yoldaşlarıdır.
Ruhsal Beslenme Ne Demektir?
Yemek yemeden, su içmeden belli bir süre dayanabiliriz. Fizyolojik bir ihtiyacımızı karşılamadığımızda acıkırız. Beslenmezsek, vücudun ihtiyacını karşılamazsak mutlaka bir gün önce hastalıklar baş gösterir.
Sadece Mikroplar mı Bizi Hasta Ediyor?
Ruhsal şifacılar, hastalıklara sadece hastalık yapan mikropların neden olmadıklarını her zaman anlamış ve söylemişlerdir.
Tam Sağlık Nedir?
Bizler istesek de, istemesek de, bilinçli olarak inansak da inanmasak da ALLAH’ın çok özenerek yarattığı canlı türüyüz. O kadar özenmiş ve MÜKEMMEL olarak yaratmıştır ki, hala kendimizi tam keşfedebilmiş bile değiliz. Bu konuda en gelişmiş ülkelerin en ileri AR-GE çalışmaları bile yetersiz kalıyor.
Şifacının İşlevi Nedir?
Hastada herhangi bir düzeyde mevcut olan uyumsuzluğun ve hastalığın nedenlerini teşhis etmek,
Şifası Kim O Zaman?
Sağlık bozulduğunda aracılık ederek şifa sürecini başlatan ve hızlanmasına yardım eden kişidir. ŞİFA KANALI demek de mümkündür şifacı yerine. Kaynak ALLAH’tır. Şifayı veren, şifa enerjisinin kaynağı sadece ALLAH’tır.
Şifa Enerjisi Nedir?
Benim kanımca, şifa enerjisi;Ona açık ve alıcı olan,O nun mevcut olduğuna inanan,Onun hastalığı sağlığa çevirerek insanın hayatını değiştirmesini uman herkes tarafından kullanılabilir.
Şifacının Gereçleri Varmıdır? Varsa Nelerdir?
Aura’ları görme ve o yoldan teşhis yapabilmeyi öğreneceksiniz. Aura’yı hissetmek suretiyle hastanızın “süptil enerji sistemi’ndeki bozuklukları teşhis edebilmeyi öğreneceksiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın